Asukoht

Kõik on lähedal

Temaatiline vaheaeg

Praktiline, aga iseloomuga

Luise 13 asukoht on nii praktiline kui ka põnev. Kassisaba ise on ajalooline ja karakteriga piirkond, kus on lastel mõnus üles kasvada. Samal ajal on ümbruskonnas Vanalinn, Tõnismägi ja Kristiine. Seega on jalutuskäigu kaugusel kaubanduskeskused, koolid, lasteaiad, pargid ja paljud muud asutused. Luises elades saad vajalikud toimetused tehtud ka ilma autota, sest ühistransport on vaat et ideaalne. Aga kui tahad siiski autoga sõita, siis pargi auto maja maa-alusesse parklasse.

Praktiline, aga iseloomuga
Peredele hea

Perele on oluline, et argitoimetused saaksid tehtud mugavalt ja ilma liigse ajakuluta – nii jääb rohkem aega nautida seda, mis on päriselt oluline. Luise 13 läheduses on Endla lasteaed, Jakob Westholmi gümnaasium, Wismari staadion ja palju muud.

Selle eest, et sinul ja su perel oleks võimalik linnamürast eemalduda, on hoolitsenud meie arhitektid. Korterite asetus ning fassaad aitavad tänavamürast eralduda. Aga kui sellest ei piisa, siis meelt aitavad puhastada ümbruses asuvad mitmed pargid.

Eluks vajalik on lähedal

Tegelikult on Luises kõigil hea – peredel, noor-ja vanapaaridel, sõpradel. Naabruses on kõik eluks vajalik olemas – poed, kohvikud, ilusalongid, kliinikud, bussipeatused, koertepargid.

Arhitektuuri -ja kultuurinautlejad saavad aega veeta Vanalinna tänavatel, teatrites, näitustel, jne. Meelelahutuse sõbrad leiavad aga kiirelt tee kesklinna kinodesse, kohvikutesse ja baaridesse. Ning trennisõpradel on samuti rohkelt valikut nii väljas kui sees treenimiseks.

Hirvepark
Temaatiline vaheaeg

Kassisaba on eriline. erilised on ka vanalinn ja tõnismägi. kristiine on aga praktiline. õnneks asuvad need kõik luise 13 majale niivõrd lähedal, et autot ei ole vajagi. ja kui on, siis saad selle parkida maa-alusesse parklasse.

Ajalooline kassisaba Kas sulle meeldiks hommikukohv oma uue kodu rõdul vaatega hoovi ja teistele iseloomuga puitmajadele? Või hoopis jalutuskäik Kassisaba tänavatel, kus uus ja vana arhitektuur pakuvad silmale naudingut?

Luise 13 on sulle, kui sul on oluline elada naabruskonnas, mis ei ole igav ja majas, mis ei ole tavaline.

Luise 13 Luise 13 maja asub Luise tänava ääres. Seda ümbritsevad nii ajaloolised puitmajad, kui ka veidi uuemad kivimajad. Luise 13 on eri arhitektuuristiilide ühendavaks lüliks ning sulandub oma keskkonda ideaalselt.

Temaatiline vaheaeg

Karakteriga naabruskond

Temaatiline vaheaeg
Aga park?
Aga park?

Ümbruskonna pargid

Hirveparki, Falgi ja Tuvi parki jõuad juba paari minutiga. Jaluta veel paar minutit ning jõuad ka kaunisse Šnelli parki.
Falgi park
Šnelli park
Ümbruskonna pargid on laste-ja loomasõbralikud. Rohkelt lastemänguväljakuid annavad su pere pisematele ja sulle endalegi võimaluse linnamelust eemalduda ning akusid laadida.
Ümbruskonna pargid on laste-ja loomasõbralikud. Rohkelt lastemänguväljakuid annavad su pere pisematele ja sulle endalegi võimaluse linnamelust eemalduda ning akusid laadida.
Temaatiline vaheaeg

Võta meiega ühendust

Votke ühendust meie müügipartneriga

Kristin Kongi
RE Kinnisvara
kristin.kongi@re.ee
Julia Ferman
Ferea Kinnisvara
julia@ferea.ee
Ilja Gorohhov
Ferea Kinnisvara
ilja@ferea.ee